wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Wanny z onyksu

Wanny z onyksu

Wanny z onyksu - unikatowe, ekskluzywne i rzadkie w Polsce. Prezentujemy jedyną w swoim rodzaju wannę z różowego onyksu, która dodatkowo została podświetlona. Rarytas w Polsce...

Wanny kamienne mogą mieć różną formę i rodzaj kamienia, każda z nich jest ekskluzywnym dobrem, na który nie każdy może sobie pozwolić. W rezydencjach USA wśród prawdziwych ludzi sukcesu furorę zaczęły robić wanny z produktów naturalnych, które dodatkowo można podświetlić. Nie dosyć, że każda z nich robiona jest na zamówienie - konkretna wanna kamienna, dla konkretnego klienta - dodatkowo jest podświetlona. Ceny takich wanien z onyksu (półszlachetnego i coraz rzadszego kamienia) zaczynają się od 45 tys zł. Efekty jednak są zdumiewające i nie możliwe do powtórzenia oraz opisania... (miniaturka wpisu jest także klikalna jako obrazek do powiększenia).

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani produktami typu wanny z onyksu lub wanny do podświetlenia - zapraszamy do zakładki kontakt, jesteśmy pewni, że jako jedyni w Europie sprostamy Państwa oczekiwaniom.