wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Kamienne wanny na wymiar

Kamienne wanny na wymiar

Kolejny raz zostaliśmy poproszenie o wykonanie wanny z kamienia na zamówienie. Sprecyzowane zostały następujące oczekiwania: wielkość wanny, kolor kamienia wanny oraz kształt, ale...

najbardziej skomplikowanym było to, iż wybrany model wanien Flumen nie może być obrabiany, obcinany z zewnątrz. Znalezienie idealnego głazu, kamienia w rzekach Indonezji trwa wiele tygodni. Z ponad wody niektóre głazy wydają się być poprawne, ale po wydobyciu ich na brzeg okazują się, że mają inne kształty, inne wymiary. Nie mniej jednak każdorazowo potrafimy sprostać wyzwaniu i wykonać wannę z kamienia, która jest odpowiednikiem oczekiwań. Robimy to zawsze tak: przyjmujemy zamówienie otrzymując jak najwięcej informacji od Klienta, wysyłamy naszych pracowników na poszukiwania kamienia lub objeżdzamy miejscowych rzemieślników w poszukiwaniu ewentualnie wykonanego już modelu wanny. Szukamy i szukamy, robimy zdjęcia i przesyłamy je do zamawiających, abyśmy byli pewni, że wanna jaką my uważamy za słuszną, jest zgodna z oczekwianiami klienta. Dopiero po otrzymaniu pewnej informacji, że pokazana wanna w pełni odzwierciedla oczekiwania zamawiającego pakujemy ją i wysyłamy najbliższym transportem do Polski. Podobno jesteśmy w tym najlepsi. Nikt nie jest w stanie zapewnić takich usług i takiej obsługi. Nie sprzedajemy kota w worku, zawsze dążymy do tego, aby nasz klient był wyjątkowo zadowolony i każdy jest w stanie to potwierdzić, stąd marka Lux4home... Oto jakie wanny z kamienia mieliśmy do wyboru teraz:

 


 

Jeżeli i Wy macie możliwość wstawienia do wnętrza łazienki wannę za kamienia - zapraszamy. Dajemy gwarancję, że z takim profesjonalizmem nie obsłuży Państwa nikt. Wykonamy ten artykuł wyposażenia łazienki dla Was a nie dla kogoś - ściśle dopasowany do możliwości i oczekiwań... Zapraszamy do kontaktu.