wanny kamienne

lux4home - umywalki - otoczaki

Lux4home Prestige >

Kamienna wanna

Kamienna wanna
Wanny z kamienia naturalnego Flumen, które produkujemy w Indonezji zaczynają być znane na całym świecie. Przed laty taka kamienna wanna spotykana była głównie w hotelach na wyspie Bali a teraz Lux4home™ pochwalić się może zdjęciami nie tylko w Indonezji, Polsce, Niemczech, USA, Karaibach, Dubaju ale i teraz w Meksyku...
 
 
Resort One&Only Palmilla Los Cabos Mexico zrobił wspaniale zaaranżowane wnętrza łazenki w swoich willach z użyciem wanny z kamienia naturalnego. To kolejna lokalizacja gdzie dzięki produktom jakie Lux4home™ produkuje można doznać relaksu i odczuć działanie kamienia naturalnego i przyrody na ciało i skórę. Kamienne wanny mogą być wykonane w różny sposób, ale to nie przypadek, że Lux4home™ ( Lux4home.com ) może być dumne z takich realizacji na całym świecie.
 
 
Zawsze dokładamy szczególnej uwagi, aby wanny z kamienia naturalnego ale i wanny z marmuru jakie produkujemy i jakie sprzedajemy nawet pojedynczo były dopracowane w każdym detalu. Dzięki temu realizacje naszych Klientów lub klientów naszych partnerów mogą być doceniane przez lata.
 
Zapraszamy do współpracy importerów, architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek. Produkujemy i eksportujemy nasze produkty z Indonezji na cały świat, służymy wsparciem i pomocą.
 
 
Kamienne wanny - wanna z kamienia naturalnego
 
Wanna z kamienia polnego - wanny z kamienia
 
Kamienna Wanna - z kamienia polnego